Autorský web LKPB a jeho hostů

Pondělí v 17:02 | Pavlína Kollárová |  Ze života Obce spisovatelů

Milí kolegové a přátelé našeho autorského webu LKPB a jeho hostů,

je až neuvěřitelné, jak čas letí. Mám pocit, že jsem Vám sotva odeslala červnový pozdravný email a už je tu konec měsíce. A já se ozývám znovu, jak mám poslední dobou ve zvyku.

V červnu v knihovně v Němčicích na Hané proběhlo slavnostní vyhodnocení literární soutěže pro děti základních škol Andersenova hvězdička a náš web měl tu čest již podruhé Vám přinést výsledky literárního snažení dětských autorů. Na web jsem vložila dvacet šest příspěvkům na téma můj svět a nezbývá mi, než napsat, že po jejich přečtení vidím, jak krásný svět je v dětských očích a myslích. Děkuji pořadatelům a paní Libuši Matysíkové, která byla porotkyně soutěže, za zaslání příspěvku a za tuto krásnou a smysluplnou činnost. Kdoví, možná mezi soutěžícími se rodí budoucí básník či prozaik. Vím, že šikovných dětí, je v celé republice i ve Vašem okolí spousta, proto je náš web připraven vložit i další dětské autory, nemusí se vždy jednat jen o úspěchy ze soutěží.

Další krásnou zprávu, kterou jsem obdržela díky webu, je rozhodnutí slovenské autorky paní Anny Ursíni, že ve své nové sbírce básní bude chtít vydat verše i v češtině. Psát poezii v jiné než rodné mluvě je jistě náročné. Proto mě těší, že díky publikování na webu LKPB se takto rozhodla.

V rubrice Téma (psát a inspirovat) se objevila nová témata, které pro nás vymysleli autoři, a já k nim přikládám ještě několik:

Cesty vlakem ... ( ... pěšky, na kole, autem, letadlem, lodí, prstem po mapě)

Prázdninová dobrodružství

Voda, voděnka

Moc se těším na Vaše příspěvky a přeji Vám všem krásné léto plné inspirace!

Za autorský web LKPB a jeho hostů Pavlína
Přímý odkaz naleznete v levé části této stránky - "naše weby".

PavlinaKollarova@seznam.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama