Vyšlo Literární Fórum č. I/2020

17. června 2020 v 19:01 | Fanda :-) Tylšar |  Ze života Obce spisovatelů
Vážení a milí čtenáři!

Jihočeský klub Obce spisovatelů připravil pro vás nové vydání časopisu Literární fórum.

Přemýšlel jsem, o čem si dnes budeme povídat. Ať se podíváte kamkoli, ze všech směrů se na člověka řítí informace o koronaviru… Tak tudy tedy ne!
Jaro je v plném proudu, všechno kvete a my máme na rozdíl od minulých let o kousíček volného času víc. Je jen na nás, jak ho využijeme. Někdo uklízí, někdo se učí nové věci, a například já jsem nikdy na jaře nepřečetl tolik knih, jako letos. Co druhý den jednu.

Také vás baví čtení? Tak to jste na správném místě. Máte k dispozici šest desítek stran toho nejlepšího. Přinášíme vám zprávy o kulturním i literárním, dění nejen v našem kraji, ale také u našich přátel. A věřte, oč méně se toho dělo na veřejnosti, o to více se toho událo na ostatních platformách. Stejně jako jindy nás potkávaly události veselé i smutné. K těm nejsmutnějších patří virtuální rozloučení s Mirkem Kovaříkem, králem české poezie. Z těch veselejších mohu jmenovat například oslavu tři čtvrtě století od narození dalšího krále, krále historické prózy - Jana Bauera. Bohužel také jen virtuálně. Ale není všem dnům konec, určitě zase přijde čas, kdy se budeme setkávat i osobně a jak znám Čechy, všechno rychle doženeme.

Prozatím se můžeme věnovat třeba již v úvodu zmíněnému čtení. V tomto čísle naleznete rekordní nabídku jak recenzí nových knih, tak i ukázek z tvorby. A pokud byste měli chuť na něco super aktuálního, navštivte náš web http://spisovatelejih.blog.cz/ nebo web Obce spisovatelů http://obecspisovatelu.blog.cz/, kde vždycky naleznete něco dobrého ke čtení i nejaktuálnější informace z literárního světa.
Fanda :-) Tylšar
šéfredaktor

Časopis si můžete přečíst nebo stáhnot po kliknutí ===ZDE===.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama